BlackjackBlackjack Taktikleri

BlackJack Stratejileri

Blackjack taktikleri ve oyunu kart oyunlarının artık en çok sevilen oyunu olma konusunda gerçekten büyük bir ilerleme yaptı. Günümüzde oldukça oyuncu bulabilen bir oyun haline geldi. Bu kadar sevilmesi gayet normal çünkü bende çok severek oynuyorum çünkü gerçek eğlencenin, zevkin tadını en iyi şekilde veriyor. Ama tabi ki oynanması zor bir oyun ve gerçekten oyunun ehli olmanızı sizlerden istiyor. Sizlere bu konuda yardımcı olmak için bu yazıları yazıyorum bence siz benim yazdıklarımı bir okuyum ve oyunu oynama o şekilde başlayın. Benim anlatacaklarımı uyguladığınız zaman emin olun ki oyun konusunda oldukça usta bir oyuncu olacaksınız ve etrafınızdan takdir alacaksınız.

TAHMİN GÜCÜNÜZÜ ARTTIRIN

Bu oyunda ilk olarak kesinlikle tahmin gücünüz oldukça yüksek olmalı ve ileriyi yani bir sonraki adımı önceden görmelisiniz. Bu sayede her zaman rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Tahmin gücü her oyunda mutlaka bulunması gereken ama özellikle Blackjack taktikleri için vazgeçilmez bir özellik çünkü genellikle bu oyunun ustaları oyunu yüksek tahmin güçleri ile kazanıyor. Peki usta oyuncular bu yüksek tahmin güçlerini nasıl elde ediyorlar? Bunun da çok basit ama az bilinen bir cevabı var. Uzun zaman boyunca oyunu oynamak ve kazanmak için sabretmek, belki size çok klasik bir cümle olarak gelecek ama gerçekten emin olun ki sonuç böyle, aklınızda bulunsun.

ELİNİZİ KUVVETLENDİRİN

BlackJack Stratejileri
BlackJack Stratejileri

Gerçekten oyunu kazanmak için mutlaka elinizi kuvvetlendirmeniz ve güçlendirdiğiniz elinizi korumanız gerekmektedir, ancak bu şekilde oyunu kazanabilirsiniz. Elinizi kuvvetlendirmek için yardım almanıza her zaman gerek yoktur, bunu sizde yapabilirsiniz peki nasıl yapabilirsiniz? Bu ise sizin oynarken kullandığınız taktikler ile ilgilidir, bu taktikleri bilmeniz içinse oyunu oldukça fazla oynamalı ve oyun için gereken tecrübeyi kazanmalısınız. Her zaman elinizi kuvvetlendirmeniz için iki seçenek mevcut bunlar ya yardım alacaksınız ya da oyun içi taktikleri uygulayacaksınız, bunlardan sadece birini bile yapsanız oyuna devam edebilirsiniz ve kesin zafer ile ayrılma ihtimaliniz de oldukça yüksek bir seviyeye çıkar, bizden söylemesi.

İLK OYNADIĞINIZDA KAZANMAYI HEMEN İSTEMEYİN

Oyunu hemen ilk oynadığınızda kazanmayı istemeyin çünkü bu yanlış bir düşüncedir. Hemen ilk oynayışta kazanmanız mümkün olabilen bir oyun değildir. Tabi ki ilk oynadığında kazanan kişiler yok mudur vardır elbette ama bu sadece o kişinin şansı ve diğer oyunlardan kazandığı tecrübe ile açıklanabilir. Bu yüzden oyuna ben ilk olarak hemen kazanmalıyım diyerek başlamak yerine ben tecrübe kazanacağım ve bu oyunun ustası olacağım diyerek başlayın bu şekilde gerçekten istediğiniz o usta oyuncu kişiliğini kazanırsınız ve oyundan zevk alırsınız. Bu oyunu elbette herkes oynamayı denemiştir fakat ilk oynadıklarında sabretmemişler ve kazanamadıkları içinde oyunu oynamayı bırakmışlardır. Bu durum çok normal çünkü en çok hata yaptığımız şey işte bu.

SÖYLEDİKLERİMİ UNUTMAYIN

Blackjack oyunu için sizlere söylediklerimi sakın unutmayın ve kesinlikle bir deneyin asla pişman olmazsınız. Oynamaya sürekli devam edersiniz hem de usta bir oyuncu olarak. Ben nasıl bu kadar eminim peki? Çünkü söylediklerimin hepsini yaparak bende, bu oyunun usta oyuncusu oldum bilin.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close